• Diagnostyka
  • Elektronika
  • Elektryka
an image
Nasza firma specjalizuje się szerokim asortymencie usług związanych z naprawą i diagnozą elektryki samochodowej. Szczegółowo zostało to opisane poniżej:

Montaż car audio

Rozbudowa istniejącego systemu car audio lub montaż nowego układu oraz doradztwo zgodnie z potrzebami użytkownika. Jeśli istnieje taka potrzeba istnieje możliwość wykonania niezbędnej zabudowy.

Montaż auto alarmów (czujniki, sensory oraz blokady zapłonu )

Indywidualna konfiguracja systemu alarmowego to podstawowa kwestia przy zabezpieczaniu pojazdu. Możliwa dowolna konfiguracja systemów zabezpieczeń i połączenie kilku fizycznych blokad jednocześnie. Statystycznie jeśli alarm stawia złodziejowi trudności przez dłużej niż 30 sekund, złodziej odpuszcza próbę kradzieży.

Montaż świateł do jazdy dziennej LED

Popularne ostatnimi czasy LED'y powinny być właściwie zamontowane. Dotyczy to zarówno rozmieszczenia świateł, jak i ich właściwego montażu. Przy wyłączonych światłach po przekręceniu kluczyka w stacyjce powinny zostać włączane światła do jazdy dziennej LED. Zaś przy włączeniu świateł pozycyjnych lub mijania światła do jazdy dziennej LED muszą zostać wyłączone.

Montaż świateł typu Xenon

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób które wymagają bardzo dobrej widoczności w trakcie jazdy w nocy. Światła Xenonowe posiadają barwę zbliżoną do barwy światła słonecznego przez co znacznie mniej męczą wzrok oraz sprawiają, iż poprawia się widoczność.

Montaż czujników nasłonecznienia

Umożliwia automatyczne przełączanie pomiędzy światłami do jazdy dziennej LED oraz światłami mijania lub xenon w zależności od intensywności oświetlenia. Gdy wjeżdżamy np. do garażu lub do tunelu światła są automatycznie przełączane na światła mijania lub xenon. Montaż i typ urządzenia uzależniony od marki i modelu pojazdu.

Montaż CB-Radia wraz ze strojeniem

Ułatwienie komunikacji pomiędzy kierowcami realizowane jest przy użyciu CB-Radia. Poprawne funkcjonowanie urządzenia wymaga właściwego doboru, montażu i strojenia radia z anteną. Dzięki temu uniknie się uszkodzenia radia oraz problemów z nadawaniem i odsłuchem.

Montaż czujników oraz kamer cofania

Ułatwienie szczególnie dla kierowców często przemieszczających się po mieście. Jest to również ułatwienie dla kierowców samochodów dostawczych w których przedział bagażowy znacznie ogranicza widoczność.

Montaż modułu komunikacyjnego SMS/GSM

Istnieje możliwość zintegrowania systemu alarmowego z systemem alarmowym. Umożliwia to przesyłanie wiadomości SMS lub CLIP np. o włamaniu do pojazdu lub o nieudanej próbie uruchomienia bez dezaktywacji alarmu.

Montaż i obsługa lokalizatorów GPS

– Lokalizacja pojazdów na terenie kraju. Umożliwia kontrolowanie przebiegu trasy przejazdu, monitorowanie zużycia paliwa oraz punktu przebywana pojazdu w trakcie całego dnia. W przypadku zmiany docelowej lokalizacji postoju zostaje wysłany SMS.

Przegląd przed zakupowy samochodu

Oferta lokalna jako doradztwo/pomoc w przypadku chęci zakupu oraz dla osób spoza województwa pomorskiego. W przypadku gdy osoba jest zainteresowana konkretnym pojazdem może zlecić ocenę pojazdu przeze mnie nie wydając dużej ilości pieniędzy na przejazd. Jeśli egzemplarz będzie godny uwagi warto przyjechać na pomorze i zakupić pozytywnie oceniony pojazd. Wykonanie protokołu z przeglądu (uwzględnienie oceny ogólnej, sprawności systemów, jakości powłoki lakierniczej oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej).